O nas

Firma Amicus Sp. z o.o. powstała w roku 2004 i od początku swojej działalności specjalizuje się w ofercie wysokiej klasy zasilacze impulsowe. Naszymi partnerami są światowi liderzy w produkcji zasilaczy. Główne produkty w naszej ofercie to zasilacze impulsowe: wtyczkowe, biurkowe (desktop), samochodowe DC-DC, modułowe i do zabudowy (open frame). Realizujemy też zamówienia dotyczące zasilaczy medycznych oraz wielu innych produktów z dziedziny zasilania urządzeń elektronicznych.

O nas

Konkurencyjne ceny

Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami oferujemy Państwu ceny fabryczne, bez dodatkowych marż brokerów i pośredników. Oznacza to konkurencyjne ceny za produkty, których jakość jest rozpoznawalna na całym świecie.

Polityka jakości

Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów. Każdy z zasilaczy posiada znak CE i spełnia wszelkie wymagane normy światowe i europejskie dotyczące bezpieczeństa (LVD), kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), norm środowiskowych (RoHS i WEEE) oraz wiele innych.

Indywidualne podejście

Dzięki ścisłej współpracy z działami badawczo-rozwojowym naszych partnerów realizujemy również projekty OEM oraz dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klienta.

Rozbudowany magazyn

Dzięki ścisłej współpracy z działami badawczo-rozwojowym naszych partnerów realizujemy również projekty OEM oraz dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klienta.

Współpraca z nami uwalnia Państwa od konieczności zakupu ogromnych partii towaru. My zajmiemy się realizacją zamówienia. Zapewnimy składowanie i regularne dostawy. Ceny, jakie Państwo otrzymają, będą takie same jak dla zamówień masowych.

ROHS

Już od początku 2006 r. wszystkie nasze nowe produkty są dostosowane do wymogów dyrektywy 2002/95/WE z dnia 27 stycznia 2003 r. w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (RoHS), która zacznie obowiązywać 1 lipca 2006r.

Dbamy o środowisko

Amicus dokłada specjalnych starań, aby oferowane przez nas produkty w pełni spełniały wymogi międzynarodowych oraz krajowych norm. Dodatkowo staramy się monitorować i wyprzedzać wszelkie regulacje. Nieustanny rozwój i innowacje, szczególnie w dziedzinie ochrony środowiska, są dla nas sprawą kluczową. Ograniczenie zużycia szkodliwych dla środowiska substancji nie tylko w naszych produktach, ale również w procesie produkcji, pozwala nam ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Wychodząc na przeciw wymogom ustawy o Zużytym Sprzęcie Elekrycznym i Elektronicznym nasza firma została zarejestrowana w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska i uzyskała nr rejestracji: E0002692WZ. Dodatkowo, podpisaliśmy umowę z firmą zajmującą się odzyskiem i recyklingiem zużytych produktów.